Eva

Eva - masážní terapie

 

Pomoci zprostředkovat někomu výborný pocit sám ze sebe je skvělým prostředkem, jak se cítit zdravě a krásně. Proto masíruji a pracuji s lidmi. Proto se nechávám masírovat. Proto na sobě pracuji a čas od času si potřebuji s někým popovídat, abych pochopila. Věřím, že dotek léčí.  Věřím, že je to forma komunikace. Věřím, že psychický stav člověka se projevuje na jeho fyzické úrovni. Pracuji tedy s tělem, s osobností, s psychikou. Čerpám z praxe a ze zkušeností, které jsem postupem času nasbírala na kurzech, především ovšem v prostoru masérny s klienty.


Každá masáž je individuální terapie, při které vycházím z aktuálního psychického a fyzického rozpoložení klienta. Propojuji klasickou masáž a znalosti anatomie těla s použitím aromaterapie, jako výborné přírodní metody pro harmonizaci psychiky, práci s energií a uvolňování svalstva.

 
Používám čisté éterické oleje, které jsou 100% koncentráty získávané z bylin pomocí např. parní destilace. Z nich vytvořím masážní synergickou směs individuálně pro každého klienta.  Základem směsi mi jsou přírodní rostlinné oleje, které jsou bohaté na vitamíny, nasycené mastné kyseliny (omega 3 a omega 6) či antioxidanty.  Rostlinné oleje jsou výborným prostředkem pro pěstění a výživu pokožky. Vše je z portfolia Nobilis Tilia, společnosti, jejíž produkty znám a mám je vyzkoušené. Již řadu let používám úžasné přípravky této společnosti a velmi ráda poradím s výběrem.


Při masáži věnuji pozornost stimulaci reflexních bodů na ploskách nohou, která mi pomáhá znásobit účinek terapie či lépe diagnostikovat potíže.  
Zohledňuji lymfatický systém, jelikož při masáži dochází k celkovému urychlení látkové výměny a je žádoucí "nejít" proti toku lymfy.  Pro uvolnění svalstva a energie používám také baňkovou metodu. Obrovským pomocníkem při terapiích je mi Dornova metoda, jejíž  jednoduchý a logický přístup k tělu mi dopomáhá k celostnímu pohledu.